502687023
wojtek@nietylkotech.pl

Witaj świecie (nie) tylko technologii!

hello_world_lead

Oto moja strona/portfolio, która stopniowo będzie się zapełniać bardzo ciekawą treścią. Na razie, muszę się zadowolić Lorem ipsum, ale obiecuje, że nie potrwa to długo!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed malesuada elit id rhoncus dictum. Pellentesque aliquam lectus at pretium faucibus. Nullam feugiat tellus nec sagittis semper. […]

Dobra, wystarczy tego ipsum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na tym blogu mam zamiar pisać, jak sama nazwa wskazuje, nie tylko o technologii, choć nie da się ukryć, że jest to główny obszar moich zainteresować. Będą pojawiać się tutaj recenzje sprzętu (Zachęcam do współpracy! Z chęcią podejmę się testów) ale również moje subiektywne opinie na różne tematy. Jako że moim konikiem są różnego rodzaju gadżety, to tego typu tematyka będzie tu przeważać.

Ale jara mnie też wiele innych rzeczy… książki, filmy i seriale, muzyka… dosłownie wszystko, co może na mnie wywrzeć jakikolwiek (negatywny lub pozytywny) wpływ. Nie wiem, czy będzie mieć wielu czytelników, ale postaram się rozkręcić tę (nie) tylko technologiczną imprezę.

Tyle tytułem wstępu! Na pierwszy rzut poszło coś spontanicznego, co tylko podkreśla, że nie będę się ograniczać tylko do technologii. Avengers: Endgame to film, który mnie jara niesamowicie. Zresztą przekonajcie się sami! Zapraszam do lektury pierwszego tekstu, inaugurującego ten blog!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *